UKS NEO-SYSTEM GOL Brodnica - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Najnowsza galeria

Finały Deichmanna, Toruń 13.06.15 cz.2
Ładowanie...

Losowa galeria

"Kleba Kaszub Cup 2013" Luzino, 07/08.12.13
Ładowanie...

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 632, wczoraj: 1211
ogółem: 1 376 811

statystyki szczegółowe

Wydarzenia

Zabawa karnawałowa!!!

  • autor: uksgolbrodnica, 2017-01-21 23:29

Rodzice dzieci z rocznika 2007 zieloni zapraszają wszystkich rodziców UKS NEO-SYSTEM GOL Brodnica na zabawę karnawałową, która odbędzie się 25 lutego 2017 roku w Pensjonacie Dworek Polski w Chojnie.

Koszt od pary - 240 zł

Ilość miejsc ograniczona - ok. 40 par

Zapisy i szczegółowe informacje - Patryk Puc tel. 662101191


Aktualności

2009: Srebro dla GOLA!!!

  • autor: uksgolbrodnica, 2017-01-22 21:08

9 goli...


Dziewczyny: Gramy dalej!!!

  • autor: uksgolbrodnica, 2017-01-22 20:56

7 goli...


2005: Podium dla GOLA!!!

  • autor: uksgolbrodnica, 2017-01-22 20:40

26 goli...


2007 zieloni: Kontrowersje w Zbicznie!!!

  • autor: uksgolbrodnica, 2017-01-22 19:21

13 goli...


Archiwum aktualności


Mecz 2016-11-12, 10:00


herb Naprzód Jabłonowo Pomorskie 3:4 herb UKS NEO-SYSTEM GOL 2003 Brodnica
Naprzód Jabłonowo Pomorskie   UKS NEO-SYSTEM GOL 2003 Brodnica

NEO-SYSTEM

 

Najbliższe spotkanie

Drwęca Golub-DobrzyńUKS NEO-SYSTEM GOL 2003 Brodnica
Drwęca Golub-Dobrzyń   UKS NEO-SYSTEM GOL 2003 Brodnica
2017-04-01, 10:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 12
Sokół Radomin - Sparta II Brodnica
Naprzód Jabłonowo Pomorskie - UKS Boguszewo
Drwęca Golub - Dobrzyń - UKS NEO - SYSTEM GOL 2003 Brodnica
Olimpia II Grudziądz - TKP Elana III Toruń

Ostatnie spotkanie

Naprzód Jabłonowo PomorskieUKS NEO-SYSTEM GOL 2003 Brodnica
Naprzód Jabłonowo Pomorskie 3:4 UKS NEO-SYSTEM GOL 2003 Brodnica
2016-11-12, 10:00:00
    relacja »

Wyniki

Ostatnia kolejka 11
Naprzód Jabłonowo Pomorskie 3:4 UKS NEO - SYSTEM GOL 2003 Brodnica
Promień Kowalewo Pomorskie 5:0 TKP Elana III Toruń
Olimpia II Grudziądz 7:1 UKS Boguszewo
Drwęca Golub - Dobrzyń 7:0 Węgrowianka Węgrowo