UKS NEO-SYSTEM GOL Brodnica - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Najnowsza galeria

Finały Deichmanna, Toruń 13.06.15 cz.2
Ładowanie...

Losowa galeria

UKS GOL - Unia Wąbrzeźno 22.09.12
Ładowanie...

Logowanie

login:
hasło:
Zarejestruj się

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 470, wczoraj: 1354
ogółem: 789 285

statystyki szczegółowe

Wydarzenia

Aktualności

2003: 3. miejsce w Skrwilnie!!!

  • autor: uksgolbrodnica, 2016-02-06 20:15

24 gole...


Granie w weekend!!!

  • autor: uksgolbrodnica, 2016-02-04 14:35

Dziewczęta

07.02.16 (niedziela) - Halowe Mistrzostwa K-P ZPN  Młodziczek grupa "północna"

zbiórka 8.00 - SP4, 8.05 - stacja Statoil

zawodniczki powołane:

Dominika Baranowska, Wiktoria Bałuta, Aleksandra Wątrobińska, Natalia Cieszyńska, Klaudia Piontkowska, Nikola Deuter, Weronika Grochowska, Martyna Żmijewska, Martyna Zarębska, Marta Grochowska, Karina Potyra, Julia Kuligowska

UKS Orkan Zławieś Wielka, UKS NEO-SYSTEM GOL Brodnica, UKS Tęcza Bydgoszcz, UKS Trójka Górsk, KKP Chełmża, UKS Orlik Łążyn

2003

06.02.16 (sobota) Skrwilno Cup 2016 organizator: UKS Skrwa Skrwilno

zbiórka 9.00 - stacja Statoil

zawodnicy powołani:

Łukasz Łęgowski, Igor Gardzielewski, Adam Safian, Jakub Piecyk, Mateusz Łęgowski, Dominik Lewandowski, Filip Deja, Jacek Goździkowski, Miłosz Szulkowski, Bogusz Wiśniewski

grupa A: UKS Skrwa Skrwilno czerwoni, Lech Rypin 2004, Kasztelan Sierpc, UKS Lipno, SP Kowalewo Pomorskie

grupa B: UKS Skrwa Skrwilno zieloni, Wicher Wielgie, Dwunastka Włocławek, UKS NEO-SYSTEM GOL Brodnica, Lech Rypin 2003

2004

06.02.16 (sobota) Beniaminek Cup 2016 organizator: Beniaminek 03 Starogard Gdański

zbiórka 7.00 - parking SP4

zawodnicy powołani:

Aleksander Matuszewski, Damian Lembke, Szymon Łapkiewicz, Mateusz Zielecki, Kacper Neumann, Miłosz Jakubowski, Mikołaj Szymborski, Juliusz Kowalski, Bartosz Orłowski, Dominik Grochowski

grupa: UKS NEO-SYSTEM GOL Brodnica, Elana Toruń, Olimpia Grudziądz, Gryf Tczew, Czarni Pruszcz Gdański, Sdyushor Kiliningrad I

2005

07.02.16 (niedziela) Ino-Online Cup 2016 - organizator: Soccer Inowrocław

zbiórka 7.00 - stacja Statoil

zawodnicy powołani:

Mateusz Domański, Tymoteusz Piotrowski, Roman Rozwadowski, Jakub Otremba, Mikołaj Cellmer, Adam Kotuła, Maksymilian Bednarczyk, Kacper Michalski, Hubert Janowski, Adrian Tomaszewski

DAP Toruń, Szkoła Futbolu Gniezno, Notecianka Pakośc, UKS NEO-SYSTEM GOL Brodnica, Soccer Inowrocław, Galaxy Inowrocław, FC Toruń, Unia Gniewkowo, Szkółka Piłkarska Brzyskorzystewko

2009

06.02.16 (sobota) MP Cup 2016 - organizator: Mały Piłkarz Inowrocław

zbiórka 8.30 - hala "Kujawianka" w Inowrocławiu

zawodnicy powołani:

Natucki Wojciech, Grzelak, Jan, Barański Kacper, Krajewski Leon, Sarnowski Adam, Sitkiewicz Oskar, Sobolewski Hubert, Śnieżko Jerzy, Rudnicki Alan, Rożek Fabian, Otremba Adam, Brylski Olgierd, Jasiński Szymon, Pokwicki Filip

Mały Piłkarz I i II Inowrocław, UKS NEO-SYSTEM GOL I i II Brodnica, Wisełka I i II Bydgoszcz, Lider I i II Włocławek, DAP Toruń, Bzyki Żnin

 


Debiut busa w Ostrołęce!!!

  • autor: uksgolbrodnica, 2016-01-31 20:02

NEO-SYSTEM DZIĘKUJEMY!!!

*więcej zdjęć na naszym profilu FB


2005: 5. miejsce w Skrwilnie!!!

  • autor: uksgolbrodnica, 2016-01-31 18:41

6 goli...


Archiwum aktualności


Mecz 2015-10-24, 12:00


herb Stal Grudziądz 1:4 herb UKS NEO-SYSTEM GOL 2003 Brodnica
Stal Grudziądz   UKS NEO-SYSTEM GOL 2003 Brodnica

NEO-SYSTEM

 

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 10

Ostatnie spotkanie

Stal GrudziądzUKS NEO-SYSTEM GOL 2003 Brodnica
Stal Grudziądz 1:4 UKS NEO-SYSTEM GOL 2003 Brodnica
2015-10-24, 12:00:00
    relacja »

Wyniki

Ostatnia kolejka 9
Iskra Ciechocin 0:3 Olimpia Grudziądz
Piast Łasin 0:6 Rol.ko Konojady
Naprzód Jabłonowo Pomorskie 2:6 Drwęca Golub - Dobrzyń
Stal Grudziądz 1:4 UKS NEO - SYSTEM GOL 2003 Brodnica
Sparta Brodnica 19:1 Saturn Ostrowite