UKS NEO-SYSTEM GOL Brodnica - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Najnowsza galeria

Finały Deichmanna, Toruń 13.06.15 cz.2
Ładowanie...

Losowa galeria

"Don Bosco Cup 2013" Ostróda, 23.02.2013
Ładowanie...

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 278, wczoraj: 416
ogółem: 1 521 010

statystyki szczegółowe

Aktualności

Rodzice 2007 zwyciężyli w Turnieju Rodziców.

  • autor: uksgolbrodnica, 2017-06-23 19:14

Podobnie jak przed rokiem, rodzice dzieci z rocznika 2007 okazali się najlepsi w Turnieju Rodziców, Turniej rozgrywany był podczas zakończenia sezonu 2016/2017 na stadionie OSiR w Brodnicy.


Granie w weekend!!!

  • autor: uksgolbrodnica, 2017-06-21 21:24

2005

"Ilavia Cup 2017" organizator: Mały Jeziorak Iława

24/25.05.17 (sobota/niedziela) Iława, ul. Sienkiewicza 1

zbiórka - 9.00 - stadion w Iławie

zawodnicy powołani:

Mateusz Grzelak, Hubert Janowski, Tymoteusz Piotrowski, Kacper Michalski, Jakub Otremba, Adrian Tomaszewski, Mikołaj Cellmer, Igor Bałuta, Karol Makowski, Adam Kotuła, Paweł Hiszpański, Roman Rozwadowski, Kamil Stefański, Maksymilian Bednarczyk, Paweł Hejka

Olimpia Grudziądz, Rona 03 Ełk, Wkra Działdowo, ITS Jeziorak Iława, Mały Jeziorak Iława, Poncio Lidzbark Welski, Olimpia Kisielice, UKS NEO-SYSTEM GOL Brodnica

2006

Finał Województwa Kujawsko-Pomorskiego w klasie Orlik, organizator: K-P ZPN

22.06.17 (czwartek) Toruń, ul. Przy Skarpie

zbiórka - 13.30 - stacja Statoil

zawodnicy powołani:

Kacper Gutowski, Igor Kiełkowski, Bartosz Dembek, Jakub Zalewski, Aleksander Załęski, Kacper Buńka, Oskar Buńka, Kacper Lewandowski, Oskar Wysocki, Miłosz Dąbrowski, Bartosz Tylicki

mistrz okręgu bydgoskiego - CWZS Bydgoszcz
mistrz okręgu toruńskiego - UKS NEO-SYSTEM GOL Brodnica
mistrz okręgu włocławskiego - Dwunastka II Włocławek

Finał Finałów Deichmann Minimostrzostwa 2017, organizator: Stowarzyszenie Kochamy Sport

23-25.06.17 (piątek-niedziela) Wałbrzych, ul. Ratuszowa 6

zbiórka - 7.00 - stacja Statoil

zawodnicy powołani:

Kacper Gutowski, Jakub Zalewski, Aleksander Załęski, Kacper Lubczyński, Bartosz Dembek, Oskar Wysocki, Bartosz Tylicki, Kacper Lewandowski, Oskar Buńka, Igor Kiełkowski

2007

"Rem Marco Cup", organizator: Juventus Academy Bydgoszcz

24.06.17 (sobota) Białe Błota

zbiórka - 8.45 - stadion w Białych Błotach

zawodnicy powołani:

Hubert Rinkel, Oskar Sobieszyński, Bartłomiej Próchniak, Szymon Mielnik, Dominik Kamiński, Dominik Dobrowolski, Jakub Zieliński, Konrad Zieliński, Maciej Ryszawa, Łukasz Filipkowski, Filip Góralski

grupa A: Juventus Academy Bydgoszcz I, UKS NEO-SYSTEM GOL Brodnica, Bałtyk Koszalin, Warta Śrem, Football Academy Nakło, Szkółka Piłkarska CSiR Sępólno Krajeńskie

grupa B: Błękitni Stargard, Dwunastka Włocławek, Polonia Bydgoszcz, Zawisza Bydgoszcz, Brda Bydgoszcz, Spójnia Białe Błota

grupa C: RAP Radomsko, MUKS Bydgoszcz, Chrobry Gniezno, Gwiazda Bydgoszcz, KS Łochowo, Chemik Bydgoszcz

grupa D: Raków Częstochowa, Juventus Academy Bydgoszcz II, BKS Bydgoszcz, Wisełka Bydgoszcz, Jaguar Gdańsk, Mały Piłkarz Inowrocław

2008

Finał Województwa Kujawsko-Pomorskiego w klasie Żak, organizator: K-P ZPN

22.06.17 (czwartek) Toruń, ul. Rydygiera

zbiórka - 15.00 - orlik w Toruniu, ul Przy Skarpie

zawodnicy powołani:

Dominik Tylicki, Adam Kwiatkowski, Patryk Modrak, Wojciech Kubećka, Jakub Komarowski, Oliwier Czupryński, Jakub Stencel, Dominik Rysiewski, Jan Górzyński, Amelia Pusz

mistrz okręgu bydgoskiego - Juventus Academy Bydgoszcz
mistrz okręgu toruńskiego - UKS NEO-SYSTEM GOL Brodnica
mistrz okręgu włocławskiego - Lech Rypin

Finał Finałów Deichmann Minimistrzoswta 2017, organizator: Stowarzyszenie Kochamy Sport

23-25.06.17 (piątek-niedziela) Wałbrzych, ul. Ratuszowa 6

zbiórka - 7.00 - stacja Statoil

zawodnicy powołani:

Dominik Tylicki, Adam Kwiatkowski, Patryk Modrak, Wojciech Kubećka, Jakub Komarowski, Oliwier Czupryński, Jakub Stencel, Dominik Rysiewski, Jan Górzyński

2009

Ilavia Cup 2017 organizator: Mały Jeziorak Iława

24.06.17 (sobota) Iława, ul. Sienkiewicza 1

zbiórka - 8.15 - stadion w Iławie

zawodnicy powołani:

Gabriel Stachewicz, Maciej Murawski, Szymon Jasiński, Jerzy Śnieżko, Hubert Sobolewski, Adam Otremba, Fabian Rożek, Maksymilian Ambroziak, Patryk Hejka, Tomasz Gęsicki

grupa A: ITS Jeziorak Iława, Zawisza Bydgoszcz, UKS NEO-SYSTEM GOL Brodnica, LAP Lubawa, Polonia Pasłęk, Olimpia Grudziądz, Młode talenty Toruń

grupa B: Sokół Ostróda, Zawisza Bydgoszcz, Jaguar Gdańsk, DAP Toruń, APN Ostrołęka, Beniaminek 03 Starogard Gdański, Mały Jeziorak Iława

2010

Ilavia Cup 2017 - organizator: Mały Jeziorak Iława

24.06.17 (sobota) Iława, ul. Sienkiewicza 1

zbiórka - 8.30 - stadion w Iławie

zawodnicy powołani:

Leon Krajewski, Karol Kupczyk, Adam Rogoziński, Jakub Klonowski, Miłosz Myśliński, Dominik Badaczewski, Bartosz Żmijewski, Nikodem Meler, Czerwonka Piotr, Michał Pawlak

grupa A: Mały Jeziorak Iława biali, Polonia Lidzbark Warmiński, Zawisza Bydgoszcz, ITS Jeziorak Iława II, GKS Wikielec, Beniaminek 03 Starogard Gdański, Młode Talenty Toruń

grupa B: ITS Jeziorak Iława I, Soccer Słupno, UKS NEO-SYSTEM GOL Brodnica, DAP Toruń, LAP Lubawa, DSPN Kwidzyn, mały Jeziorak Iława niebiescy


Turniej rodziców!!!

  • autor: uksgolbrodnica, 2017-06-20 13:44

Podczas jutrzejszego zakończenia sezonu, jak co roku, odbędzie się Turniej Rodziców. Prosimy, aby każdy rocznik wystawił minimum 6-osobowy skład. Puchar sprzed roku bronią rodzice z rocznika 2007.


2006: Towarzysko w Lubawie!!!

  • autor: uksgolbrodnica, 2017-06-20 13:40

17.06.17, Lubvawa

mecz towarzyski

LAP Lubawa - UKS NEO-SYSTEM GOL Brodnica


Archiwum aktualności


Mecz 2017-06-17, 17:00


herb UKS NEO-SYSTEM GOL 2005 Brodnica 19:1 herb Gwiazda Toruń
UKS NEO-SYSTEM GOL 2005 Brodnica   Gwiazda Toruń

NEO-SYSTEM

 

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 23

Ostatnie spotkanie

UKS NEO-SYSTEM GOL 2003 BrodnicaNaprzód Jabłonowo Pomorskie
UKS NEO-SYSTEM GOL 2003 Brodnica 6:2 Naprzód Jabłonowo Pomorskie
2017-06-10, 10:00:00
    relacja »

Wyniki

Ostatnia kolejka 22
UKS NEO - SYSTEM GOL 2003 Brodnica 6:2 Naprzód Jabłonowo Pomorskie
TKP Elana III Toruń 0:2 Promień Kowalewo Pomorskie
UKS Boguszewo 1:12 Olimpia II Grudziądz
Węgrowianka Węgrowo 0:3 Drwęca Golub - Dobrzyń