UKS GOL Brodnica - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Najnowsza galeria

Finały Deichmanna, Toruń 13.06.15 cz.2
Ładowanie...

Losowa galeria

Naki Cup 2015, 12.04.15, Olsztyn
Ładowanie...

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 672, wczoraj: 379
ogółem: 1 648 486

statystyki szczegółowe

Terminarz rozgrywek biali

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2017-09-16 Gwiazda II Toruń 0:6 JSS II Toruń zobacz ›
2017-09-16 Włókniarz II Toruń 0:6 UKS GOL 2010 Brodnica biali zobacz ›
2017-09-16 Gwiazda II Toruń 4:0 Włókniarz II Toruń zobacz ›
2017-09-16 UKS GOL 2010 Brodnica biali 2:1 JSS II Toruń zobacz ›
2017-09-16 Gwiazda II Toruń 1:3 UKS GOL 2010 Brodnica biali zobacz ›
2017-09-16 Włókniarz II Toruń 5:1 JSS II Toruń zobacz ›
2017-09-16 Piłkarz Golub-Dobrzyń 6:0 DAP II Toruń zobacz ›
2017-09-16 Sparta Brodnica 4:0 DAP II Toruń zobacz ›
2017-09-16 Piłkarz Golub-Dobrzyń 5:2 Gwiazda Starogród zobacz ›
2017-09-16 DAP II Toruń 1:5 Gwiazda Starogród zobacz ›
2017-09-16 Piłkarz Golub-Dobrzyń 5:0 Sparta Brodnica zobacz ›
2017-09-16 Sparta Brodnica 4:1 Gwiazda Starogród zobacz ›
2017-09-16 Olimpia Grudziądz 16:0 Chełminianka Chełmno zobacz ›
2017-09-16 Unia Wąbrzeźno 1:11 Olimpia Grudziądz zobacz ›
2017-09-16 Unia Wąbrzeźno 5:2 Chełminianka Chełmno zobacz ›
2017-09-16 UKS Szkółka Piłkarska Chełmno 0:5 Football Academy Grudziądz zobacz ›
2017-09-16 Victoria Lisewo 0:7 Football Academy Grudziądz zobacz ›
2017-09-16 Victoria Lisewo 1:3 UKS Płużnica zobacz ›
2017-09-16 UKS Szkółka Piłkarska Chełmno 2:0 UKS Płużnica zobacz ›
2017-09-16 UKS Płużnica 1:6 Football Academy Grudziądz zobacz ›
2017-09-16 Victoria Lisewo 1:1 UKS Szkółka Piłkarska Chełmno zobacz ›
2017-09-23 UKS Płużnica 1:1 Gwiazda Starogród zobacz ›
2017-09-23 Włókniarz II Toruń 1:2 Sparta Brodnica zobacz ›
2017-09-23 Piłkarz Golub-Dobrzyń 4:0 Victoria Lisewo zobacz ›
2017-09-23 Chełminianka Chełmno 0:8 Piłkarz Golub-Dobrzyń zobacz ›
2017-09-23 Chełminianka Chełmno 1:5 Victoria Lisewo zobacz ›
2017-09-23 UKS GOL 2010 Brodnica biali 4:0 Gwiazda Starogród zobacz ›
2017-09-23 Włókniarz II Toruń 4:7 Football Academy Grudziądz zobacz ›
2017-09-23 Football Academy Grudziądz 2:1 Sparta Brodnica zobacz ›
2017-09-23 Włókniarz II Toruń 0:9 Olimpia Grudziądz zobacz ›
2017-09-23 JSS II Toruń 2:1 Chełminianka Chełmno zobacz ›
2017-09-23 JSS II Toruń 5:0 Victoria Lisewo zobacz ›
2017-09-23 JSS II Toruń 3:4 Piłkarz Golub-Dobrzyń zobacz ›
2017-09-23 UKS GOL 2010 Brodnica biali 9:1 UKS Płużnica zobacz ›
2017-09-23 Sparta Brodnica 1:5 Olimpia Grudziądz zobacz ›
2017-09-23 Olimpia Grudziądz 4:0 Football Academy Grudziądz zobacz ›
2017-09-23 UKS Szkółka Piłkarska Chełmno 0:1 DAP II Toruń zobacz ›
2017-09-23 UKS Szkółka Piłkarska Chełmno 1:4 Unia Wąbrzeźno zobacz ›
2017-09-23 Gwiazda II Toruń 0:3 DAP II Toruń zobacz ›
2017-09-23 Unia Wąbrzeźno 1:2 Gwiazda II Toruń zobacz ›
2017-09-23 UKS Szkółka Piłkarska Chełmno 1:2 Gwiazda II Toruń zobacz ›
2017-09-23 DAP II Toruń 0:1 Unia Wąbrzeźno zobacz ›
2017-09-30 UKS Szkółka Piłkarska Chełmno 1:2 Włókniarz II Toruń zobacz ›
2017-09-30 UKS Szkółka Piłkarska Chełmno 0:2 Gwiazda Starogród zobacz ›
2017-09-30 Chełminianka Chełmno 0:1 UKS Szkółka Piłkarska Chełmno zobacz ›
2017-09-30 Chełminianka Chełmno 0:0 Gwiazda Starogród zobacz ›
2017-09-30 Włókniarz II Toruń 2:0 Gwiazda Starogród zobacz ›
2017-09-30 Chełminianka Chełmno 3:3 Włókniarz II Toruń zobacz ›
2017-09-30 UKS GOL 2010 Brodnica biali 4:0 Victoria Lisewo zobacz ›
2017-09-30 UKS GOL 2010 Brodnica biali 1:0 Sparta Brodnica zobacz ›
2017-09-30 UKS GOL 2010 Brodnica biali 3:0 Unia Wąbrzeźno zobacz ›
2017-09-30 Sparta Brodnica 2:1 Unia Wąbrzeźno zobacz ›
2017-09-30 Sparta Brodnica 2:1 Victoria Lisewo zobacz ›
2017-09-30 Unia Wąbrzeźno 1:1 Victoria Lisewo zobacz ›
2017-09-30 UKS Płużnica 1:1 JSS II Toruń zobacz ›
2017-09-30 UKS Płużnica 2:3 DAP II Toruń zobacz ›
2017-09-30 UKS Płużnica 0:4 Olimpia Grudziądz zobacz ›
2017-09-30 Olimpia Grudziądz 9:0 JSS II Toruń zobacz ›
2017-09-30 JSS II Toruń 2:1 DAP II Toruń zobacz ›
2017-09-30 Olimpia Grudziądz 12:0 DAP II Toruń zobacz ›
2017-09-30 Gwiazda II Toruń 1:9 Piłkarz Golub-Dobrzyń zobacz ›
2017-09-30 Gwiazda II Toruń 1:3 Football Academy Grudziądz zobacz ›
2017-09-30 Piłkarz Golub-Dobrzyń 2:2 Football Academy Grudziądz zobacz ›
2017-10-07 Gwiazda Starogród 1:1 Gwiazda II Toruń zobacz ›
2017-10-07 Gwiazda Starogród 1:2 Victoria Lisewo zobacz ›
2017-10-07 Gwiazda Starogród 1:8 Olimpia Grudziądz zobacz ›
2017-10-07 Olimpia Grudziądz 7:0 Victoria Lisewo zobacz ›
2017-10-07 Victoria Lisewo 0:1 Gwiazda II Toruń zobacz ›
2017-10-07 Olimpia Grudziądz 6:1 Gwiazda II Toruń zobacz ›
2017-10-07 Football Academy Grudziądz 1:1 UKS GOL 2010 Brodnica biali zobacz ›
2017-10-07 Football Academy Grudziądz 4:0 DAP II Toruń zobacz ›
2017-10-07 Football Academy Grudziądz 2:1 Chełminianka Chełmno zobacz ›
2017-10-07 UKS GOL 2010 Brodnica biali 5:1 DAP II Toruń zobacz ›
2017-10-07 Chełminianka Chełmno 1:0 UKS GOL 2010 Brodnica biali zobacz ›
2017-10-07 Chełminianka Chełmno 1:1 DAP II Toruń zobacz ›
2017-10-07 Piłkarz Golub-Dobrzyń 6:0 UKS Płużnica zobacz ›
2017-10-07 Piłkarz Golub-Dobrzyń 9:0 Włókniarz II Toruń zobacz ›
2017-10-07 Włókniarz II Toruń 2:0 UKS Płużnica zobacz ›
2017-10-07 Unia Wąbrzeźno 5:1 Włókniarz II Toruń zobacz ›
2017-10-07 Unia Wąbrzeźno 2:0 UKS Płużnica zobacz ›
2017-10-07 Piłkarz Golub-Dobrzyń 3:0 Unia Wąbrzeźno zobacz ›
2017-10-07 UKS Szkółka Piłkarska Chełmno 0:3 Sparta Brodnica zobacz ›
2017-10-07 JSS II Toruń 1:0 Sparta Brodnica zobacz ›
2017-10-07 UKS Szkółka Piłkarska Chełmno 1:3 JSS II Toruń zobacz ›
2017-10-14 Włókniarz II Toruń 1:5 DAP II Toruń zobacz ›
2017-10-14 DAP II Toruń 1:2 Victoria Lisewo zobacz ›
2017-10-14 Victoria Lisewo 3:5 Włókniarz II Toruń zobacz ›
2017-10-14 Unia Wąbrzeźno 0:2 JSS II Toruń zobacz ›
2017-10-14 Unia Wąbrzeźno 4:1 Gwiazda Starogród zobacz ›
2017-10-14 Unia Wąbrzeźno 1:4 Football Academy Grudziądz zobacz ›
2017-10-14 Football Academy Grudziądz 3:0 Gwiazda Starogród zobacz ›
2017-10-14 Football Academy Grudziądz 3:0 JSS II Toruń zobacz ›
2017-10-14 Gwiazda Starogród 0:1 JSS II Toruń zobacz ›
2017-10-14 Piłkarz Golub-Dobrzyń 2:4 UKS GOL 2010 Brodnica biali zobacz ›
2017-10-14 Piłkarz Golub-Dobrzyń 7:0 UKS Szkółka Piłkarska Chełmno zobacz ›
2017-10-14 Piłkarz Golub-Dobrzyń 1:7 Olimpia Grudziądz zobacz ›
2017-10-14 UKS Szkółka Piłkarska Chełmno 0:1 UKS GOL 2010 Brodnica biali zobacz ›
2017-10-14 Olimpia Grudziądz 6:0 UKS Szkółka Piłkarska Chełmno zobacz ›
2017-10-14 UKS GOL 2010 Brodnica biali 1:1 Olimpia Grudziądz zobacz ›
2017-10-14 Gwiazda II Toruń 0:3 Sparta Brodnica zobacz ›
2017-10-14 Gwiazda II Toruń 3:0 Chełminianka Chełmno zobacz ›
2017-10-14 Gwiazda II Toruń 9:0 UKS Płużnica zobacz ›
2017-10-14 Chełminianka Chełmno 0:3 Sparta Brodnica zobacz ›
2017-10-14 Chełminianka Chełmno 0:3 UKS Płużnica zobacz ›
2017-10-14 Sparta Brodnica 5:1 UKS Płużnica zobacz ›

NEO-SYSTEM

 

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 15

Tabela ligowa

Ostatnie spotkanie

Budowlany KS BydgoszczUKS GOL 2003 Brodnica
Budowlany KS Bydgoszcz 4:2 UKS GOL 2003 Brodnica
2017-11-19, 12:00:00
    relacja »

Wyniki

Ostatnia kolejka 14
Orzeł Służewo 3:0 Gopło Kruszwica
Zawisza Bydgoszcz 0:2 CWZS II Bydgoszcz
UKS Lipno 6:1 TKP Elana II Toruń
Budowlany KS Bydgoszcz 4:2 UKS GOL 2003 Brodnica