UKS GOL Brodnica - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Najnowsza galeria

Finały Deichmanna, Toruń 13.06.15 cz.2
Ładowanie...

Losowa galeria

Naki Cup 2015, 12.04.15, Olsztyn
Ładowanie...

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 718, wczoraj: 379
ogółem: 1 648 532

statystyki szczegółowe

Terminarz rozgrywek zieloni

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2017-09-16 Unia II Wąbrzeźno 0:5 Młode Lwy Kowalewo Pomorskie zobacz ›
2017-09-16 Piłkarz II Golub-Dobrzyń 0:4 Młode Lwy Kowalewo Pomorskie zobacz ›
2017-09-16 Unia II Wąbrzeźno 0:2 Olimpia II Grudziądz zobacz ›
2017-09-16 Piłkarz II Golub-Dobrzyń 2:1 Unia II Wąbrzeźno zobacz ›
2017-09-16 Młode Lwy Kowalewo Pomorskie 1:0 Olimpia II Grudziądz zobacz ›
2017-09-16 Piłkarz II Golub-Dobrzyń 2:3 Olimpia II Grudziądz zobacz ›
2017-09-16 LZS Bobrowo 4:0 Piast Łasin zobacz ›
2017-09-16 LZS Bobrowo 1:2 Gwiazda IV Toruń zobacz ›
2017-09-16 LZS Bobrowo 6:1 Naprzód Jabłonowo Pomorskie zobacz ›
2017-09-16 Gwiazda IV Toruń 1:0 Naprzód Jabłonowo Pomorskie zobacz ›
2017-09-16 Piast Łasin 1:1 Naprzód Jabłonowo Pomorskie zobacz ›
2017-09-16 Gwiazda IV Toruń 3:0 Piast Łasin zobacz ›
2017-09-16 UKS GOL 2010 Brodnica zieloni 0:2 Radzynianka Radzyń Chełmiński zobacz ›
2017-09-16 Gwiazda III Toruń 4:0 Radzynianka Radzyń Chełmiński zobacz ›
2017-09-16 Gwiazda III Toruń 4:0 UKS GOL 2010 Brodnica zieloni zobacz ›
2017-09-23 Radzynianka Radzyń Chełmiński 0:3 Unia II Wąbrzeźno zobacz ›
2017-09-23 Unia II Wąbrzeźno 1:7 Gwiazda IV Toruń zobacz ›
2017-09-23 Radzynianka Radzyń Chełmiński 0:7 Gwiazda IV Toruń zobacz ›
2017-09-23 UKS GOL 2010 Brodnica zieloni 1:1 Piast Łasin zobacz ›
2017-09-23 Piast Łasin 0:2 Olimpia II Grudziądz zobacz ›
2017-09-23 UKS GOL 2010 Brodnica zieloni 0:3 Olimpia II Grudziądz zobacz ›
2017-09-23 Naprzód Jabłonowo Pomorskie 2:1 Gwiazda III Toruń zobacz ›
2017-09-23 Młode Lwy Kowalewo Pomorskie 2:0 Naprzód Jabłonowo Pomorskie zobacz ›
2017-09-23 Młode Lwy Kowalewo Pomorskie 3:2 Gwiazda III Toruń zobacz ›
2017-09-23 LZS Bobrowo 7:0 Piłkarz II Golub-Dobrzyń zobacz ›
2017-09-30 UKS GOL 2010 Brodnica zieloni 0:4 Unia II Wąbrzeźno zobacz ›
2017-09-30 UKS GOL 2010 Brodnica zieloni 0:4 Naprzód Jabłonowo Pomorskie zobacz ›
2017-09-30 Unia II Wąbrzeźno 2:1 Naprzód Jabłonowo Pomorskie zobacz ›
2017-09-30 Gwiazda IV Toruń 3:2 Młode Lwy Kowalewo Pomorskie zobacz ›
2017-09-30 LZS Bobrowo 4:1 Radzynianka Radzyń Chełmiński zobacz ›
2017-09-30 Olimpia II Grudziądz 3:1 Radzynianka Radzyń Chełmiński zobacz ›
2017-09-30 Olimpia II Grudziądz 0:5 LZS Bobrowo zobacz ›
2017-09-30 Piast Łasin 2:1 Piłkarz II Golub-Dobrzyń zobacz ›
2017-09-30 Piast Łasin 0:0 Gwiazda III Toruń zobacz ›
2017-09-30 Piłkarz II Golub-Dobrzyń 0:3 Gwiazda III Toruń zobacz ›
2017-10-07 Piast Łasin 3:2 Unia II Wąbrzeźno zobacz ›
2017-10-07 LZS Bobrowo 6:0 UKS GOL 2010 Brodnica zieloni zobacz ›
2017-10-07 Młode Lwy Kowalewo Pomorskie 3:0 UKS GOL 2010 Brodnica zieloni zobacz ›
2017-10-07 LZS Bobrowo 3:1 Młode Lwy Kowalewo Pomorskie zobacz ›
2017-10-07 Radzynianka Radzyń Chełmiński 1:1 Piłkarz II Golub-Dobrzyń zobacz ›
2017-10-07 Naprzód Jabłonowo Pomorskie 4:0 Radzynianka Radzyń Chełmiński zobacz ›
2017-10-07 Naprzód Jabłonowo Pomorskie 4:0 Piłkarz II Golub-Dobrzyń zobacz ›
2017-10-07 Gwiazda III Toruń 3:1 Olimpia II Grudziądz zobacz ›
2017-10-07 Gwiazda IV Toruń 0:0 Gwiazda III Toruń zobacz ›
2017-10-07 Gwiazda IV Toruń 3:1 Olimpia II Grudziądz zobacz ›
2017-10-14 Radzynianka Radzyń Chełmiński 1:4 Młode Lwy Kowalewo Pomorskie zobacz ›
2017-10-14 Radzynianka Radzyń Chełmiński 0:0 Piast Łasin zobacz ›
2017-10-14 Młode Lwy Kowalewo Pomorskie 8:0 Piast Łasin zobacz ›
2017-10-14 Piłkarz II Golub-Dobrzyń 0:2 Gwiazda IV Toruń zobacz ›
2017-10-14 Piłkarz II Golub-Dobrzyń 0:1 UKS GOL 2010 Brodnica zieloni zobacz ›
2017-10-14 Gwiazda IV Toruń 2:1 UKS GOL 2010 Brodnica zieloni zobacz ›
2017-10-14 Naprzód Jabłonowo Pomorskie 5:1 Olimpia II Grudziądz zobacz ›
2017-10-14 Gwiazda III Toruń 4:0 Unia II Wąbrzeźno zobacz ›
2017-10-14 Gwiazda III Toruń 0:2 LZS Bobrowo zobacz ›
2017-10-14 Unia II Wąbrzeźno 0:4 LZS Bobrowo zobacz ›

NEO-SYSTEM

 

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 15

Tabela ligowa

Ostatnie spotkanie

Budowlany KS BydgoszczUKS GOL 2003 Brodnica
Budowlany KS Bydgoszcz 4:2 UKS GOL 2003 Brodnica
2017-11-19, 12:00:00
    relacja »

Wyniki

Ostatnia kolejka 14
Orzeł Służewo 3:0 Gopło Kruszwica
Zawisza Bydgoszcz 0:2 CWZS II Bydgoszcz
UKS Lipno 6:1 TKP Elana II Toruń
Budowlany KS Bydgoszcz 4:2 UKS GOL 2003 Brodnica