UKS GOL Brodnica - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Najnowsza galeria

Finały Deichmanna, Toruń 13.06.15 cz.2
Ładowanie...

Losowa galeria

8. turniej 2006 - Brodnica 18.05.14
Ładowanie...

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 300, wczoraj: 1024
ogółem: 1 901 309

statystyki szczegółowe

Terminarz 1. Liga wiosna

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2019-03-30 Orzeł Służewo Olimpia Grudziądz 17:00
2019-03-30 Zawisza Bydgoszcz Gwiazda Bydgoszcz 17:00
2019-03-30 Chemik Bydgoszcz Drwęca Golub-Dobrzyń 17:00
2019-03-30 UKS GOL Brodnica 2005 Elana Toruń 17:00
2019-04-06 Drwęca Golub-Dobrzyń UKS GOL Brodnica 2005 17:00
2019-04-06 Gwiazda Bydgoszcz Olimpia Grudziądz 17:00
2019-04-06 Elana Toruń Orzeł Służewo 17:00
2019-04-06 Zawisza Bydgoszcz Chemik Bydgoszcz 17:00
2019-04-13 Orzeł Służewo Drwęca Golub-Dobrzyń 17:00
2019-04-13 Chemik Bydgoszcz Gwiazda Bydgoszcz 17:00
2019-04-13 UKS GOL Brodnica 2005 Zawisza Bydgoszcz 17:00
2019-04-13 Olimpia Grudziądz Elana Toruń 17:00
2019-04-18 Zawisza Bydgoszcz Orzeł Służewo 17:00
2019-04-18 Gwiazda Bydgoszcz Elana Toruń 17:00
2019-04-18 Drwęca Golub-Dobrzyń Olimpia Grudziądz 17:00
2019-04-18 Chemik Bydgoszcz UKS GOL Brodnica 2005 17:00
2019-04-27 Olimpia Grudziądz Zawisza Bydgoszcz 17:00
2019-04-27 UKS GOL Brodnica 2005 Gwiazda Bydgoszcz 17:00
2019-04-27 Orzeł Służewo Chemik Bydgoszcz 17:00
2019-04-27 Elana Toruń Drwęca Golub-Dobrzyń 17:00
2019-05-01 Chemik Bydgoszcz Olimpia Grudziądz 17:00
2019-05-01 Gwiazda Bydgoszcz Drwęca Golub-Dobrzyń 17:00
2019-05-01 Zawisza Bydgoszcz Elana Toruń 17:00
2019-05-01 UKS GOL Brodnica 2005 Orzeł Służewo 17:00
2019-05-01 Chemik Bydgoszcz Olimpia Grudziądz 17:00
2019-05-01 Gwiazda Bydgoszcz Drwęca Golub-Dobrzyń 17:00
2019-05-01 Zawisza Bydgoszcz Elana Toruń 17:00
2019-05-01 UKS GOL Brodnica 2005 Orzeł Służewo 17:00
2019-05-04 Drwęca Golub-Dobrzyń Zawisza Bydgoszcz 17:00
2019-05-04 Elana Toruń Chemik Bydgoszcz 17:00
2019-05-04 Olimpia Grudziądz UKS GOL Brodnica 2005 17:00
2019-05-04 Orzeł Służewo Gwiazda Bydgoszcz 17:00
2019-05-11 Olimpia Grudziądz Orzeł Służewo 17:00
2019-05-11 Gwiazda Bydgoszcz Zawisza Bydgoszcz 17:00
2019-05-11 Drwęca Golub-Dobrzyń Chemik Bydgoszcz 17:00
2019-05-11 Elana Toruń UKS GOL Brodnica 2005 17:00
2019-05-18 UKS GOL Brodnica 2005 Drwęca Golub-Dobrzyń 17:00
2019-05-18 Olimpia Grudziądz Gwiazda Bydgoszcz 17:00
2019-05-18 Orzeł Służewo Elana Toruń 17:00
2019-05-18 Chemik Bydgoszcz Zawisza Bydgoszcz 17:00
10  2019-05-22 Drwęca Golub-Dobrzyń Orzeł Służewo 17:00
10  2019-05-22 Gwiazda Bydgoszcz Chemik Bydgoszcz 17:00
10  2019-05-22 Zawisza Bydgoszcz UKS GOL Brodnica 2005 17:00
10  2019-05-22 Elana Toruń Olimpia Grudziądz 17:00
11  2019-05-25 Orzeł Służewo Zawisza Bydgoszcz 17:00
11  2019-05-25 Elana Toruń Gwiazda Bydgoszcz 17:00
11  2019-05-25 Olimpia Grudziądz Drwęca Golub-Dobrzyń 17:00
11  2019-05-25 UKS GOL Brodnica 2005 Chemik Bydgoszcz 17:00
12  2019-06-01 Zawisza Bydgoszcz Olimpia Grudziądz 17:00
12  2019-06-01 Gwiazda Bydgoszcz UKS GOL Brodnica 2005 17:00
12  2019-06-01 Chemik Bydgoszcz Orzeł Służewo 17:00
12  2019-06-01 Drwęca Golub-Dobrzyń Elana Toruń 17:00
13  2019-06-08 Olimpia Grudziądz Chemik Bydgoszcz 17:00
13  2019-06-08 Drwęca Golub-Dobrzyń Gwiazda Bydgoszcz 17:00
13  2019-06-08 Elana Toruń Zawisza Bydgoszcz 17:00
13  2019-06-08 Orzeł Służewo UKS GOL Brodnica 2005 17:00
13  2019-06-08 Olimpia Grudziądz Chemik Bydgoszcz 17:00
13  2019-06-08 Drwęca Golub-Dobrzyń Gwiazda Bydgoszcz 17:00
13  2019-06-08 Elana Toruń Zawisza Bydgoszcz 17:00
13  2019-06-08 Orzeł Służewo UKS GOL Brodnica 2005 17:00
14  2019-06-15 Zawisza Bydgoszcz Drwęca Golub-Dobrzyń 17:00
14  2019-06-15 Chemik Bydgoszcz Elana Toruń 17:00
14  2019-06-15 UKS GOL Brodnica 2005 Olimpia Grudziądz 17:00
14  2019-06-15 Gwiazda Bydgoszcz Orzeł Służewo 17:00

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 11

Tabela ligowa

Ostatnie spotkanie

UKS GOL Brodnica 2002/2003Chełminianka Chełmno
UKS GOL Brodnica 2002/2003 0:4 Chełminianka Chełmno
2018-11-18, 14:00:00
    relacja »
mecz barażowy

Wyniki

Ostatnia kolejka 10
Stal Grudziądz 2:1 LZS Świedziebnia
Węgrowianka Węgrowo 2:10 Sokół Radomin
UKS Płużnica 2:10 UKS GOL Brodnica 2002/2003