UKS GOL Brodnica - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Najnowsza galeria

Finały Deichmanna, Toruń 13.06.15 cz.2
Ładowanie...

Losowa galeria

Deichmann, 09.05.15 - Grudziądz
Ładowanie...

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 507, wczoraj: 430
ogółem: 1 757 124

statystyki szczegółowe

Terminarz 2. Liga

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2018-08-18 Budowlany KS Bydgoszcz Skrwa Skrwilno 17:00
2018-08-18 JAcademy Bydgoszcz Spójnia Białe Błota 17:00
2018-08-18 Elana II Toruń UKS GOL Brodnica 2005 17:00
2018-08-18 Drwęca Golub-Dobrzyń JSS Toruń 17:00
2018-08-25 Budowlany KS Bydgoszcz JAcademy Bydgoszcz 17:00
2018-08-25 Skrwa Skrwilno JSS Toruń 17:00
2018-08-25 Spójnia Białe Błota Elana II Toruń 17:00
2018-08-25 UKS GOL Brodnica 2005 Drwęca Golub-Dobrzyń 17:00
2018-09-01 Elana II Toruń Budowlany KS Bydgoszcz 17:00
2018-09-01 JAcademy Bydgoszcz Skrwa Skrwilno 17:00
2018-09-01 JSS Toruń UKS GOL Brodnica 2005 17:00
2018-09-01 Drwęca Golub-Dobrzyń Spójnia Białe Błota 17:00
2018-09-08 Spójnia Białe Błota JSS Toruń 17:00
2018-09-08 Skrwa Skrwilno UKS GOL Brodnica 2005 17:00
2018-09-08 JAcademy Bydgoszcz Elana II Toruń 17:00
2018-09-08 Budowlany KS Bydgoszcz Drwęca Golub-Dobrzyń 17:00
2018-09-15 JSS Toruń Budowlany KS Bydgoszcz 17:00
2018-09-15 Elana II Toruń Skrwa Skrwilno 17:00
2018-09-15 UKS GOL Brodnica 2005 Spójnia Białe Błota 17:00
2018-09-15 Drwęca Golub-Dobrzyń JAcademy Bydgoszcz 17:00
2018-09-22 Budowlany KS Bydgoszcz UKS GOL Brodnica 2005 17:00
2018-09-22 Skrwa Skrwilno Spójnia Białe Błota 17:00
2018-09-22 JAcademy Bydgoszcz JSS Toruń 17:00
2018-09-22 Elana II Toruń Drwęca Golub-Dobrzyń 17:00
2018-09-29 Spójnia Białe Błota Budowlany KS Bydgoszcz 17:00
2018-09-29 UKS GOL Brodnica 2005 JAcademy Bydgoszcz 17:00
2018-09-29 Drwęca Golub-Dobrzyń Skrwa Skrwilno 17:00
2018-09-29 JSS Toruń Elana II Toruń 17:00
2018-10-06 Skrwa Skrwilno Budowlany KS Bydgoszcz 17:00
2018-10-06 Spójnia Białe Błota JAcademy Bydgoszcz 17:00
2018-10-06 UKS GOL Brodnica 2005 Elana II Toruń 17:00
2018-10-06 JSS Toruń Drwęca Golub-Dobrzyń 17:00
2018-10-13 JAcademy Bydgoszcz Budowlany KS Bydgoszcz 17:00
2018-10-13 JSS Toruń Skrwa Skrwilno 17:00
2018-10-13 Elana II Toruń Spójnia Białe Błota 17:00
2018-10-13 Drwęca Golub-Dobrzyń UKS GOL Brodnica 2005 17:00
10  2018-10-20 Budowlany KS Bydgoszcz Elana II Toruń 17:00
10  2018-10-20 Skrwa Skrwilno JAcademy Bydgoszcz 17:00
10  2018-10-20 UKS GOL Brodnica 2005 JSS Toruń 17:00
10  2018-10-20 Spójnia Białe Błota Drwęca Golub-Dobrzyń 17:00
11  2018-10-27 JSS Toruń Spójnia Białe Błota 17:00
11  2018-10-27 UKS GOL Brodnica 2005 Skrwa Skrwilno 17:00
11  2018-10-27 Elana II Toruń JAcademy Bydgoszcz 17:00
11  2018-10-27 Drwęca Golub-Dobrzyń Budowlany KS Bydgoszcz 17:00
12  2018-11-03 Budowlany KS Bydgoszcz JSS Toruń 17:00
12  2018-11-03 Skrwa Skrwilno Elana II Toruń 17:00
12  2018-11-03 Spójnia Białe Błota UKS GOL Brodnica 2005 17:00
12  2018-11-03 JAcademy Bydgoszcz Drwęca Golub-Dobrzyń 17:00
13  2018-11-10 UKS GOL Brodnica 2005 Budowlany KS Bydgoszcz 17:00
13  2018-11-10 Spójnia Białe Błota Skrwa Skrwilno 17:00
13  2018-11-10 JSS Toruń JAcademy Bydgoszcz 17:00
13  2018-11-10 Drwęca Golub-Dobrzyń Elana II Toruń 17:00
14  2018-11-17 Budowlany KS Bydgoszcz Spójnia Białe Błota 17:00
14  2018-11-17 JAcademy Bydgoszcz UKS GOL Brodnica 2005 17:00
14  2018-11-17 Skrwa Skrwilno Drwęca Golub-Dobrzyń 17:00
14  2018-11-17 Elana II Toruń JSS Toruń 17:00

NEO-SYSTEM

 

Najbliższe spotkanie

Stal GrudziądzUKS GOL Brodnica 2002/2003
Stal Grudziądz   UKS GOL Brodnica 2002/2003
2018-08-25, 17:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 1
Sokół Radomin - LZS Świedziebnia
UKS Płużnica - Błęktini Podwiesk
Stal Grudziądz - UKS GOL Brodnica 2002/2003

Statystyki drużyny

Ostatnie spotkanie

Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

Wyniki

Mecze sparingowe