UKS GOL Brodnica - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Najnowsza galeria

Finały Deichmanna, Toruń 13.06.15 cz.2
Ładowanie...

Losowa galeria

Deichmann, 26.04.15 - Grudziądz
Ładowanie...

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 198, wczoraj: 621
ogółem: 1 697 087

statystyki szczegółowe

Terminarz rozgrywek biali

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2017-09-16 Mustang II Ostaszewo 0:21 UKS GOL 2007 Brodnica biali zobacz ›
2017-09-16 TKP Elana II Toruń 11:0 Mustang II Ostaszewo zobacz ›
2017-09-16 Olimpia II Grudziądz 12:1 Mustang II Ostaszewo zobacz ›
2017-09-16 UKS GOL 2007 Brodnica biali 18:0 TKP Elana II Toruń zobacz ›
2017-09-16 Olimpia II Grudziądz 4:4 TKP Elana II Toruń zobacz ›
2017-09-16 Olimpia II Grudziądz 0:8 UKS GOL 2007 Brodnica biali zobacz ›
2017-09-16 JSS II Toruń 8:0 Błękitni Podwiesk zobacz ›
2017-09-16 DAP II Toruń 0:5 JSS II Toruń zobacz ›
2017-09-16 DAP II Toruń 3:0 Błękitni Podwiesk zobacz ›
2017-09-16 Chełminianka Chełmno 2:2 Piłkarz Golub-Dobrzyń zobacz ›
2017-09-16 Cyklon Kończewice 0:11 Piłkarz Golub-Dobrzyń zobacz ›
2017-09-16 Chełminianka Chełmno 4:3 Gwiazda II Toruń zobacz ›
2017-09-16 Gwiazda II Toruń 2:2 Piłkarz Golub-Dobrzyń zobacz ›
2017-09-16 Chełminianka Chełmno 2:3 Cyklon Kończewice zobacz ›
2017-09-16 Gwiazda II Toruń 8:0 Cyklon Kończewice zobacz ›
2017-09-16 Stal Grudziądz 0:6 Unislavia Unisław zobacz ›
2017-09-16 TAF II Toruń 2:1 Stal Grudziądz zobacz ›
2017-09-16 Pomorzanin II Toruń 0:6 TAF II Toruń zobacz ›
2017-09-16 Pomorzanin II Toruń 0:9 Unislavia Unisław zobacz ›
2017-09-16 Unislavia Unisław 8:0 TAF II Toruń zobacz ›
2017-09-16 Pomorzanin II Toruń 1:2 Stal Grudziądz zobacz ›
2017-09-23 JSS II Toruń 3:1 TKP Elana II Toruń zobacz ›
2017-09-23 TKP Elana II Toruń 4:0 Cyklon Kończewice zobacz ›
2017-09-23 JSS II Toruń 5:1 Cyklon Kończewice zobacz ›
2017-09-23 TAF II Toruń 1:9 TKP Elana II Toruń zobacz ›
2017-09-23 JSS II Toruń 2:0 TAF II Toruń zobacz ›
2017-09-23 Cyklon Kończewice 2:4 TAF II Toruń zobacz ›
2017-09-23 Olimpia II Grudziądz 3:2 Chełminianka Chełmno zobacz ›
2017-09-23 Olimpia II Grudziądz 3:0 Pomorzanin II Toruń zobacz ›
2017-09-23 Gwiazda II Toruń 9:0 Stal Grudziądz zobacz ›
2017-09-23 Mustang II Ostaszewo 1:5 Gwiazda II Toruń zobacz ›
2017-09-23 Błękitni Podwiesk 4:1 Mustang II Ostaszewo zobacz ›
2017-09-23 Błękitni Podwiesk 1:2 Stal Grudziądz zobacz ›
2017-09-23 Stal Grudziądz 4:2 Mustang II Ostaszewo zobacz ›
2017-09-23 Błękitni Podwiesk 0:9 Gwiazda II Toruń zobacz ›
2017-09-23 Pomorzanin II Toruń 0:3 Chełminianka Chełmno zobacz ›
2017-09-23 Olimpia II Grudziądz 5:0 DAP II Toruń zobacz ›
2017-09-23 Chełminianka Chełmno 2:3 DAP II Toruń zobacz ›
2017-09-23 DAP II Toruń 3:0 Pomorzanin II Toruń zobacz ›
2017-09-23 Unislavia Unisław 3:1 Piłkarz Golub-Dobrzyń zobacz ›
2017-09-23 Unislavia Unisław 0:4 UKS GOL 2007 Brodnica biali zobacz ›
2017-09-23 UKS GOL 2007 Brodnica biali 6:0 Piłkarz Golub-Dobrzyń zobacz ›
2017-09-30 Gwiazda II Toruń 4:1 TAF II Toruń zobacz ›
2017-09-30 Olimpia II Grudziądz 4:1 TAF II Toruń zobacz ›
2017-09-30 Gwiazda II Toruń 5:2 Olimpia II Grudziądz zobacz ›
2017-09-30 JSS II Toruń 3:0 Mustang II Ostaszewo zobacz ›
2017-09-30 Unislavia Unisław 3:0 Mustang II Ostaszewo zobacz ›
2017-09-30 Chełminianka Chełmno 3:0 Mustang II Ostaszewo zobacz ›
2017-09-30 Unislavia Unisław 2:3 JSS II Toruń zobacz ›
2017-09-30 JSS II Toruń 4:0 Chełminianka Chełmno zobacz ›
2017-09-30 Unislavia Unisław 4:0 Chełminianka Chełmno zobacz ›
2017-09-30 UKS GOL 2007 Brodnica biali 14:0 Stal Grudziądz zobacz ›
2017-09-30 UKS GOL 2007 Brodnica biali 18:0 Cyklon Kończewice zobacz ›
2017-09-30 UKS GOL 2007 Brodnica biali 11:0 DAP II Toruń zobacz ›
2017-09-30 DAP II Toruń 1:5 Stal Grudziądz zobacz ›
2017-09-30 Cyklon Kończewice 0:4 DAP II Toruń zobacz ›
2017-09-30 Cyklon Kończewice 2:1 Stal Grudziądz zobacz ›
2017-09-30 Piłkarz Golub-Dobrzyń 3:1 TKP Elana II Toruń zobacz ›
2017-09-30 Pomorzanin II Toruń 1:3 Błękitni Podwiesk zobacz ›
2017-09-30 TKP Elana II Toruń 10:0 Błękitni Podwiesk zobacz ›
2017-09-30 Piłkarz Golub-Dobrzyń 12:0 Pomorzanin II Toruń zobacz ›
2017-09-30 Pomorzanin II Toruń 0:12 TKP Elana II Toruń zobacz ›
2017-09-30 Piłkarz Golub-Dobrzyń 7:0 Błękitni Podwiesk zobacz ›
2017-10-07 Chełminianka Chełmno 0:10 UKS GOL 2007 Brodnica biali zobacz ›
2017-10-07 Chełminianka Chełmno 1:0 TAF II Toruń zobacz ›
2017-10-07 Chełminianka Chełmno 4:0 Błękitni Podwiesk zobacz ›
2017-10-07 UKS GOL 2007 Brodnica biali 18:0 Błękitni Podwiesk zobacz ›
2017-10-07 TAF II Toruń 3:0 Błękitni Podwiesk zobacz ›
2017-10-07 TAF II Toruń 1:14 UKS GOL 2007 Brodnica biali zobacz ›
2017-10-07 Olimpia II Grudziądz 0:2 JSS II Toruń zobacz ›
2017-10-07 Olimpia II Grudziądz 2:7 Piłkarz Golub-Dobrzyń zobacz ›
2017-10-07 Piłkarz Golub-Dobrzyń 4:1 JSS II Toruń zobacz ›
2017-10-07 Stal Grudziądz 0:7 Piłkarz Golub-Dobrzyń zobacz ›
2017-10-07 Stal Grudziądz 1:5 Olimpia II Grudziądz zobacz ›
2017-10-07 Stal Grudziądz 0:6 JSS II Toruń zobacz ›
2017-10-07 TKP Elana II Toruń 2:1 DAP II Toruń zobacz ›
2017-10-07 TKP Elana II Toruń 1:7 Unislavia Unisław zobacz ›
2017-10-07 TKP Elana II Toruń 1:4 Gwiazda II Toruń zobacz ›
2017-10-07 DAP II Toruń 2:2 Gwiazda II Toruń zobacz ›
2017-10-07 DAP II Toruń 1:7 Unislavia Unisław zobacz ›
2017-10-07 Unislavia Unisław 2:1 Gwiazda II Toruń zobacz ›
2017-10-07 Pomorzanin II Toruń 0:6 Cyklon Kończewice zobacz ›
2017-10-07 Mustang II Ostaszewo 1:1 Cyklon Kończewice zobacz ›
2017-10-07 Mustang II Ostaszewo 4:2 Pomorzanin II Toruń zobacz ›
2017-10-14 Olimpia II Grudziądz 6:0 Błękitni Podwiesk zobacz ›
2017-10-14 Olimpia II Grudziądz 2:1 Unislavia Unisław zobacz ›
2017-10-14 Olimpia II Grudziądz 5:0 Cyklon Kończewice zobacz ›
2017-10-14 Unislavia Unisław 8:0 Cyklon Kończewice zobacz ›
2017-10-14 Unislavia Unisław 8:0 Błękitni Podwiesk zobacz ›
2017-10-14 Cyklon Kończewice 3:1 Błękitni Podwiesk zobacz ›
2017-10-14 UKS GOL 2007 Brodnica biali 8:1 JSS II Toruń zobacz ›
2017-10-14 UKS GOL 2007 Brodnica biali 6:1 Gwiazda II Toruń zobacz ›
2017-10-14 UKS GOL 2007 Brodnica biali 3:0 Pomorzanin II Toruń zobacz ›
2017-10-14 Pomorzanin II Toruń 0:3 Gwiazda II Toruń zobacz ›
2017-10-14 Pomorzanin II Toruń 0:3 JSS II Toruń zobacz ›
2017-10-14 Gwiazda II Toruń 2:4 JSS II Toruń zobacz ›
2017-10-14 TKP Elana II Toruń 0:3 Stal Grudziądz zobacz ›
2017-10-14 TKP Elana II Toruń 0:3 Chełminianka Chełmno zobacz ›
2017-10-14 Chełminianka Chełmno 0:0 Stal Grudziądz zobacz ›
2017-10-14 TAF II Toruń 5:0 Mustang II Ostaszewo zobacz ›
2017-10-14 TAF II Toruń 0:6 Piłkarz Golub-Dobrzyń zobacz ›
2017-10-14 TAF II Toruń 1:3 DAP II Toruń zobacz ›
2017-10-14 DAP II Toruń 0:3 Piłkarz Golub-Dobrzyń zobacz ›
2017-10-14 Mustang II Ostaszewo 1:11 Piłkarz Golub-Dobrzyń zobacz ›
2017-10-14 DAP II Toruń 9:0 Mustang II Ostaszewo zobacz ›

NEO-SYSTEM

 

Najbliższe spotkanie

Olimpia GrudziądzUKS GOL Brodnica 2003
Olimpia Grudziądz   UKS GOL Brodnica 2003
2018-04-28, 10:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 7
MUKS CWZS Bydgoszcz - UKS SMS Włocławek
Unia Wąbrzeźno - Włókniarz Toruń
Olimpia Grudziądz - UKS GOL Brodnica 2003
Elana Toruń - Chemik Bydgoszcz

Ostatnie spotkanie

UKS GOL Brodnica 2003MUKS CWZS Bydgoszcz
UKS GOL Brodnica 2003 2:0 MUKS CWZS Bydgoszcz
2018-04-21, 12:00:00
    relacja »

Wyniki

Ostatnia kolejka 6
UKS GOL Brodnica 2003 2:0 MUKS CWZS Bydgoszcz
Chemik Bydgoszcz 5:2 Unia Wąbrzeźno
UKS SMS Włocławek 0:2 Elana Toruń
Włókniarz Toruń 0:5 Olimpia Grudziądz