UKS GOL Brodnica - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Najnowsza galeria

Finały Deichmanna, Toruń 13.06.15 cz.2
Ładowanie...

Losowa galeria

Deichmann, 26.04.15 - Grudziądz
Ładowanie...

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 212, wczoraj: 621
ogółem: 1 697 101

statystyki szczegółowe

Terminarz rozgrywek

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2017-09-16 Flisak Złotoria 1:4 LZS Bobrowo zobacz ›
2017-09-16 UKS GOL 2008 Brodnica 8:0 LZS Świedziebnia zobacz ›
2017-09-16 Flisak Złotoria 3:0 LZS Świedziebnia zobacz ›
2017-09-16 Flisak Złotoria 0:6 UKS GOL 2008 Brodnica zobacz ›
2017-09-16 LZS Bobrowo 1:4 UKS GOL 2008 Brodnica zobacz ›
2017-09-16 LZS Świedziebnia 1:3 LZS Bobrowo zobacz ›
2017-09-16 LZS Zbiczno 1:2 Unia Wąbrzeźno zobacz ›
2017-09-16 LZS Zbiczno 5:0 Sokół Radomin zobacz ›
2017-09-16 Unia Wąbrzeźno 3:0 Sokół Radomin zobacz ›
2017-09-16 Pomowiec Kijewo Królewskie 2:4 Elana III Toruń zobacz ›
2017-09-16 Piłkarz II Golub-Dobrzyń 0:7 Elana III Toruń zobacz ›
2017-09-16 Pomowiec Kijewo Królewskie 2:3 Olimpia III Grudziądz zobacz ›
2017-09-16 Piłkarz II Golub-Dobrzyń 0:9 Pomowiec Kijewo Królewskie zobacz ›
2017-09-16 Elana III Toruń 6:1 Olimpia III Grudziądz zobacz ›
2017-09-16 Piłkarz II Golub-Dobrzyń 1:2 Olimpia III Grudziądz zobacz ›
2017-09-16 Gwiazda III Toruń 1:0 JSS III Toruń zobacz ›
2017-09-16 Sparta Brodnica 1:5 Cyklon II Kończewice zobacz ›
2017-09-16 Cyklon II Kończewice 4:1 JSS III Toruń zobacz ›
2017-09-16 Sparta Brodnica 0:3 Gwiazda III Toruń zobacz ›
2017-09-16 Cyklon II Kończewice 1:3 Gwiazda III Toruń zobacz ›
2017-09-16 Sparta Brodnica 1:2 JSS III Toruń zobacz ›
2017-09-23 Sokół Radomin 0:6 Elana III Toruń zobacz ›
2017-09-23 LZS Zbiczno 6:1 Sparta Brodnica zobacz ›
2017-09-23 Flisak Złotoria 4:2 Piłkarz II Golub-Dobrzyń zobacz ›
2017-09-23 LZS Zbiczno 4:2 Piłkarz II Golub-Dobrzyń zobacz ›
2017-09-23 Flisak Złotoria 1:0 Sparta Brodnica zobacz ›
2017-09-23 LZS Zbiczno 3:0 Flisak Złotoria zobacz ›
2017-09-23 Piłkarz II Golub-Dobrzyń 4:1 Sparta Brodnica zobacz ›
2017-09-23 Sokół Radomin 0:2 LZS Bobrowo zobacz ›
2017-09-23 Elana III Toruń 3:0 LZS Bobrowo zobacz ›
2017-09-23 Gwiazda III Toruń 3:1 Pomowiec Kijewo Królewskie zobacz ›
2017-09-23 UKS GOL 2008 Brodnica 4:0 Pomowiec Kijewo Królewskie zobacz ›
2017-09-23 Cyklon II Kończewice 4:1 Elana III Toruń zobacz ›
2017-09-23 Cyklon II Kończewice 5:0 LZS Bobrowo zobacz ›
2017-09-23 Gwiazda III Toruń 0:8 UKS GOL 2008 Brodnica zobacz ›
2017-09-23 Sokół Radomin 1:6 Cyklon II Kończewice zobacz ›
2017-09-23 JSS III Toruń 0:1 Unia Wąbrzeźno zobacz ›
2017-09-23 Olimpia III Grudziądz 4:0 LZS Świedziebnia zobacz ›
2017-09-23 Olimpia III Grudziądz 4:1 Unia Wąbrzeźno zobacz ›
2017-09-23 LZS Świedziebnia 3:0 Unia Wąbrzeźno zobacz ›
2017-09-23 JSS III Toruń 7:1 LZS Świedziebnia zobacz ›
2017-09-23 JSS III Toruń 0:2 Olimpia III Grudziądz zobacz ›
2017-09-30 Sokół Radomin 2:1 Piłkarz II Golub-Dobrzyń zobacz ›
2017-09-30 Sokół Radomin 0:4 JSS III Toruń zobacz ›
2017-09-30 UKS GOL 2008 Brodnica 12:2 Sokół Radomin zobacz ›
2017-09-30 UKS GOL 2008 Brodnica 5:3 JSS III Toruń zobacz ›
2017-09-30 UKS GOL 2008 Brodnica 7:0 Piłkarz II Golub-Dobrzyń zobacz ›
2017-09-30 JSS III Toruń 1:2 Piłkarz II Golub-Dobrzyń zobacz ›
2017-09-30 LZS Świedziebnia 0:3 LZS Zbiczno zobacz ›
2017-09-30 LZS Świedziebnia 0:3 Gwiazda III Toruń zobacz ›
2017-09-30 LZS Świedziebnia 0:3 Elana III Toruń zobacz ›
2017-09-30 LZS Zbiczno 0:1 Elana III Toruń zobacz ›
2017-09-30 LZS Zbiczno 4:0 Gwiazda III Toruń zobacz ›
2017-09-30 Elana III Toruń 5:2 Gwiazda III Toruń zobacz ›
2017-09-30 Pomowiec Kijewo Królewskie 1:4 Cyklon II Kończewice zobacz ›
2017-09-30 Pomowiec Kijewo Królewskie 3:0 Unia Wąbrzeźno zobacz ›
2017-09-30 Pomowiec Kijewo Królewskie 4:2 Flisak Złotoria zobacz ›
2017-09-30 Flisak Złotoria 1:5 Unia Wąbrzeźno zobacz ›
2017-09-30 Flisak Złotoria 0:7 Cyklon II Kończewice zobacz ›
2017-09-30 Cyklon II Kończewice 3:0 Unia Wąbrzeźno zobacz ›
2017-09-30 Olimpia III Grudziądz 3:1 Sparta Brodnica zobacz ›
2017-09-30 Sparta Brodnica 1:4 LZS Bobrowo zobacz ›
2017-09-30 Olimpia III Grudziądz 1:0 LZS Bobrowo zobacz ›
2017-10-07 LZS Świedziebnia 1:4 Cyklon II Kończewice zobacz ›
2017-10-07 LZS Świedziebnia 0:4 Piłkarz II Golub-Dobrzyń zobacz ›
2017-10-07 Piłkarz II Golub-Dobrzyń 2:5 Cyklon II Kończewice zobacz ›
2017-10-07 Flisak Złotoria 4:4 Gwiazda III Toruń zobacz ›
2017-10-07 Flisak Złotoria 6:2 Sokół Radomin zobacz ›
2017-10-07 Flisak Złotoria 0:3 Olimpia III Grudziądz zobacz ›
2017-10-07 Gwiazda III Toruń 7:0 Sokół Radomin zobacz ›
2017-10-07 Gwiazda III Toruń 1:2 Olimpia III Grudziądz zobacz ›
2017-10-07 Olimpia III Grudziądz 2:0 Sokół Radomin zobacz ›
2017-10-07 LZS Bobrowo 2:3 JSS III Toruń zobacz ›
2017-10-07 LZS Bobrowo 1:2 LZS Zbiczno zobacz ›
2017-10-07 LZS Bobrowo 3:2 Pomowiec Kijewo Królewskie zobacz ›
2017-10-07 LZS Zbiczno 3:1 Pomowiec Kijewo Królewskie zobacz ›
2017-10-07 LZS Zbiczno 3:2 JSS III Toruń zobacz ›
2017-10-07 Pomowiec Kijewo Królewskie 1:1 JSS III Toruń zobacz ›
2017-10-07 Elana III Toruń 8:0 Sparta Brodnica zobacz ›
2017-10-07 Unia Wąbrzeźno 1:6 Elana III Toruń zobacz ›
2017-10-07 Unia Wąbrzeźno 2:0 Sparta Brodnica zobacz ›
2017-10-07 Unia Wąbrzeźno 0:5 UKS GOL 2008 Brodnica zobacz ›
2017-10-07 UKS GOL 2008 Brodnica 4:0 Elana III Toruń zobacz ›
2017-10-07 UKS GOL 2008 Brodnica 10:0 Sparta Brodnica zobacz ›
2017-10-15 Unia Wąbrzeźno 3:0 Piłkarz II Golub-Dobrzyń zobacz ›
2017-10-15 Unia Wąbrzeźno 2:4 LZS Bobrowo zobacz ›
2017-10-15 Unia Wąbrzeźno 2:5 Gwiazda III Toruń zobacz ›
2017-10-15 Gwiazda III Toruń 1:1 LZS Bobrowo zobacz ›
2017-10-15 Piłkarz II Golub-Dobrzyń 0:6 Gwiazda III Toruń zobacz ›
2017-10-15 Piłkarz II Golub-Dobrzyń 1:3 LZS Bobrowo zobacz ›
2017-10-15 JSS III Toruń 1:4 Flisak Złotoria zobacz ›
2017-10-15 JSS III Toruń 1:6 Elana III Toruń zobacz ›
2017-10-15 Elana III Toruń 7:0 Flisak Złotoria zobacz ›
2017-10-15 Sokół Radomin 2:3 Pomowiec Kijewo Królewskie zobacz ›
2017-10-15 Sokół Radomin 3:4 Sparta Brodnica zobacz ›
2017-10-15 Sokół Radomin 3:1 LZS Świedziebnia zobacz ›
2017-10-15 Pomowiec Kijewo Królewskie 3:1 LZS Świedziebnia zobacz ›
2017-10-15 Sparta Brodnica 0:3 Pomowiec Kijewo Królewskie zobacz ›
2017-10-15 LZS Świedziebnia 1:2 Sparta Brodnica zobacz ›
2017-10-15 Olimpia III Grudziądz 3:4 UKS GOL 2008 Brodnica zobacz ›
2017-10-15 Olimpia III Grudziądz 2:2 LZS Zbiczno zobacz ›
2017-10-15 Olimpia III Grudziądz 3:4 Cyklon II Kończewice zobacz ›
2017-10-15 Cyklon II Kończewice 2:4 UKS GOL 2008 Brodnica zobacz ›
2017-10-15 LZS Zbiczno 0:1 Cyklon II Kończewice zobacz ›
2017-10-15 UKS GOL 2008 Brodnica 6:1 LZS Zbiczno zobacz ›

NEO-SYSTEM

 

Najbliższe spotkanie

Olimpia GrudziądzUKS GOL Brodnica 2003
Olimpia Grudziądz   UKS GOL Brodnica 2003
2018-04-28, 10:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 7
MUKS CWZS Bydgoszcz - UKS SMS Włocławek
Unia Wąbrzeźno - Włókniarz Toruń
Olimpia Grudziądz - UKS GOL Brodnica 2003
Elana Toruń - Chemik Bydgoszcz

Ostatnie spotkanie

UKS GOL Brodnica 2003MUKS CWZS Bydgoszcz
UKS GOL Brodnica 2003 2:0 MUKS CWZS Bydgoszcz
2018-04-21, 12:00:00
    relacja »

Wyniki

Ostatnia kolejka 6
UKS GOL Brodnica 2003 2:0 MUKS CWZS Bydgoszcz
Chemik Bydgoszcz 5:2 Unia Wąbrzeźno
UKS SMS Włocławek 0:2 Elana Toruń
Włókniarz Toruń 0:5 Olimpia Grudziądz