UKS GOL Brodnica - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Najnowsza galeria

Finały Deichmanna, Toruń 13.06.15 cz.2
Ładowanie...

Losowa galeria

"5 Turniej Orlika" - finał krajowy Warszawa 3. i 4. dzień
Ładowanie...

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 520, wczoraj: 1167
ogółem: 1 581 985

statystyki szczegółowe

Aktualności

Granie w weekend!!!

  • autor: uksgolbrodnica, 2017-05-19 12:55

2002/2003

19. kolejka Ligi Trampkarza Sokół Radomin - UKS NEO-SYSTEM GOL Brodnica

21.05.17 (niedziela) 11.00

zbiórka - 9.30 - stacja Statoil

zawodnicy powołani:

Jakub Gerka, Mikołaj Białkowski, Igor Gardzielewski, Jakub Piecyk, Adam Safian, Bogusz Wiśniewski, Krystian Szypczyński, Jacek Goździkowski, Sebastian Tomaszewski, Sebastian Bielicki, Dominik Lewandowski, Dawid Baron, Kamil Baron, Mateusz Skrzeczyna

2004

14. kolejka Ligi Młodzika UKS NEO-SYSTEM GOL Brodnica - Elana Toruń

21.05.17 (niedziela) 12.00 

zbiórka - 11.15 - hala OSiR

zawodnicy powołani:

Maciej Aniszewski, Szymon Łapkiewicz, Bartosz Orłowski, Juliusz Kowalski, Miłosz Tamiła, Jakub Lewnadowski, Szymon Goźliński, Mateusz Kaczyński, Miłosz Jakubowski, Mateusz Zielecki, Kacper Neumann, Paweł Tomaszewski, Mikołaj Szymborski, Patryk Pizoń

2005

18. kolejka Ligi Młodzika UKS NEO-SYSTEM GOL Brodnica - Olimpia Grudziądz

20.05.17 (sobota) 12.30 

zbiórka - 11.45 - boisko syntetyczne OSiR

zawodnicy powołani:

Mateusz Grzelak, Tymoteusz Piotrowski, Hubert Janowski, Adam Kotuła, Mikołaj Cellmer, Igor Bałuta, Paweł Hiszpański, Paweł Hejka, Roman Rozwadowski, Kamil Stefański, Adrian Tomaszewski, Karol Makowski, Kacper Michalski, Jakub Otremba

2006

mecz towarzyski UKS NEO-SYSTEM GOL Brodnica - JSS Toruń

21.05.17 (niedziela) 15.00

zbiórka - 14.00 - boisko syntetyczne OSiR

zawodnicy powołani:

Kacper Gutowski, Igor Kiełkowski, Jakub Zalewski, Mateusz Wolski, Adam Pawłowski, Jakub Wojnowski, Maciej Rysz, Jakub Maciejewski, Jakub Szypliński, Mateusz Brzeziński, Kamil Zakrzewski, Bartosz Dembek, Aleksander Załęski, Kacper Lubczyński, Bartosz Tylicki, Oskar Buńka, Kacper Buńka, Kacper Lewandowski, Oskar Wysocki, Miłosz Dąbrowski, Wiktor Fanslau

2007

V Turniej Ligi Orlika o miejsca 21-24 organizator: Pomorzanin Toruń

21.05.17 (niedziela) 10.00 ul. Ugory Toruń

zbiórka - 8.30 - stacja Statoil

zawodnicy powołani:

Paweł Laskowski, Wiktor Krajnik, Mia Łasińska, Hubert Chojnowski, Maksymilian Rudnicki, Łukasz Filipkowski, Maciej Netz, Franciszek Krajewski, Zuzanna Bielicka, Kacper Kowalski


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [80]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

NEO-SYSTEM

 

Najbliższe spotkanie

UKS GOL 2003 BrodnicaBudowlany KS Bydgoszcz
UKS GOL 2003 Brodnica   Budowlany KS Bydgoszcz
2017-10-01, 10:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 7
Gopło Kruszwica - Orzeł Służewo
CWZS II Bydgoszcz - Zawisza Bydgoszcz
TKP Elana II Toruń - UKS Lipno
UKS GOL 2003 Brodnica - Budowlany KS Bydgoszcz

Ostatnie spotkanie

UKS LipnoUKS GOL 2003 Brodnica
UKS Lipno 0:4 UKS GOL 2003 Brodnica
2017-09-23, 10:30:00
    relacja »

Wyniki

Ostatnia kolejka 6
Zawisza Bydgoszcz 2:2 TKP Elana II Toruń
Budowlany KS Bydgoszcz 4:2 Gopło Kruszwica
Orzeł Służewo 0:2 CWZS II Bydgoszcz
UKS Lipno 0:4 UKS GOL 2003 Brodnica