UKS NEO-SYSTEM GOL Brodnica - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Najnowsza galeria

Finały Deichmanna, Toruń 13.06.15 cz.2
Ładowanie...

Losowa galeria

1. turniej 2006 - Grudziądz 15.09.13
Ładowanie...

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 87, wczoraj: 601
ogółem: 1 540 449

statystyki szczegółowe

Aktualności

Granie w weekend!!!

  • autor: uksgolbrodnica, 2017-05-19 12:55

2002/2003

19. kolejka Ligi Trampkarza Sokół Radomin - UKS NEO-SYSTEM GOL Brodnica

21.05.17 (niedziela) 11.00

zbiórka - 9.30 - stacja Statoil

zawodnicy powołani:

Jakub Gerka, Mikołaj Białkowski, Igor Gardzielewski, Jakub Piecyk, Adam Safian, Bogusz Wiśniewski, Krystian Szypczyński, Jacek Goździkowski, Sebastian Tomaszewski, Sebastian Bielicki, Dominik Lewandowski, Dawid Baron, Kamil Baron, Mateusz Skrzeczyna

2004

14. kolejka Ligi Młodzika UKS NEO-SYSTEM GOL Brodnica - Elana Toruń

21.05.17 (niedziela) 12.00 

zbiórka - 11.15 - hala OSiR

zawodnicy powołani:

Maciej Aniszewski, Szymon Łapkiewicz, Bartosz Orłowski, Juliusz Kowalski, Miłosz Tamiła, Jakub Lewnadowski, Szymon Goźliński, Mateusz Kaczyński, Miłosz Jakubowski, Mateusz Zielecki, Kacper Neumann, Paweł Tomaszewski, Mikołaj Szymborski, Patryk Pizoń

2005

18. kolejka Ligi Młodzika UKS NEO-SYSTEM GOL Brodnica - Olimpia Grudziądz

20.05.17 (sobota) 12.30 

zbiórka - 11.45 - boisko syntetyczne OSiR

zawodnicy powołani:

Mateusz Grzelak, Tymoteusz Piotrowski, Hubert Janowski, Adam Kotuła, Mikołaj Cellmer, Igor Bałuta, Paweł Hiszpański, Paweł Hejka, Roman Rozwadowski, Kamil Stefański, Adrian Tomaszewski, Karol Makowski, Kacper Michalski, Jakub Otremba

2006

mecz towarzyski UKS NEO-SYSTEM GOL Brodnica - JSS Toruń

21.05.17 (niedziela) 15.00

zbiórka - 14.00 - boisko syntetyczne OSiR

zawodnicy powołani:

Kacper Gutowski, Igor Kiełkowski, Jakub Zalewski, Mateusz Wolski, Adam Pawłowski, Jakub Wojnowski, Maciej Rysz, Jakub Maciejewski, Jakub Szypliński, Mateusz Brzeziński, Kamil Zakrzewski, Bartosz Dembek, Aleksander Załęski, Kacper Lubczyński, Bartosz Tylicki, Oskar Buńka, Kacper Buńka, Kacper Lewandowski, Oskar Wysocki, Miłosz Dąbrowski, Wiktor Fanslau

2007

V Turniej Ligi Orlika o miejsca 21-24 organizator: Pomorzanin Toruń

21.05.17 (niedziela) 10.00 ul. Ugory Toruń

zbiórka - 8.30 - stacja Statoil

zawodnicy powołani:

Paweł Laskowski, Wiktor Krajnik, Mia Łasińska, Hubert Chojnowski, Maksymilian Rudnicki, Łukasz Filipkowski, Maciej Netz, Franciszek Krajewski, Zuzanna Bielicka, Kacper Kowalski


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [73]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

NEO-SYSTEM

 

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 23

Ostatnie spotkanie

UKS NEO-SYSTEM GOL 2003 BrodnicaNaprzód Jabłonowo Pomorskie
UKS NEO-SYSTEM GOL 2003 Brodnica 6:2 Naprzód Jabłonowo Pomorskie
2017-06-10, 10:00:00
    relacja »

Wyniki

Ostatnia kolejka 22
UKS NEO - SYSTEM GOL 2003 Brodnica 6:2 Naprzód Jabłonowo Pomorskie
TKP Elana III Toruń 0:2 Promień Kowalewo Pomorskie
UKS Boguszewo 1:12 Olimpia II Grudziądz
Węgrowianka Węgrowo 0:3 Drwęca Golub - Dobrzyń