Aktualności

2003: 4. kolejka - Wygrana w meczu na szczycie!!!

• autor: uksgolbrodnica, 2017-09-10 17:10

3 gole...

W meczu na szczycie 4. kolejki II Ligi Trampkarza chłopcy z rocznika 2003 pokonali w meczu wyjazdowym Orła Służewo 3:0. Już w 3. minucie spotkania brodniczanie wyszli na prowadzenie po golu głową Jacka Goździkowskiego. Przed przerwą wynik na 2:0 podwyższył Dominik Lewandowski, któremu znakomicie asystował Krystian Szypczyński. Po przerwie nasi chłopcy kontrolowali wydarzenia boiskowe. Wynik na 3:0 ustalił strzelec 2 gola w tym meczu Dominik Lewandowski, który wykorzystał niezdecydowanie obrońców i bramkarza. Po 4 kolejkach ligowych nasza drużyna jest samodzielnym liderem rozgrywek z 10 punktami na koncie. Za tydzień czeka nas mecz w Brodnicy z SP Zawiszą Bydgoszcz.