UKS GOL Brodnica - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Najnowsza galeria

Finały Deichmanna, Toruń 13.06.15 cz.2
Ładowanie...

Losowa galeria

VIII Turniej Żaków, Chełmża 11.05.13
Ładowanie...

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 64, wczoraj: 716
ogółem: 1 597 815

statystyki szczegółowe

Aktualności

Granie w weekend!!!

  • autor: uksgolbrodnica, 2017-10-12 20:09

Dziewczyny

4. turniej młodziczki grupa 2 gospodarz: Szóstka Inowrocław

UKS GOL Brodnica, Viking Aleksandrów Kujawski, Unifreeze Górzno, Szóstka Inowrocław, Zootechnik Kołuda Wielka

14.10.17 (sobota) 10.00 - Inowrocław, ul. Mikołaja Kopernika 16

zbiórka - 8.10 - SP4

zawodnicy powołani:

Weronika Górkowska, Malwina Olwert, Klaudia Piontkowska, Nel Brzuskiewicz, Martyna Jakubowska, Zuzanna Bielicka, Aleksandra Klonowska, Martyna Szczęśniak

2003

2. liga C1 trampkarz

9. kolejka UKS GOL Brodnica - MUKS CWZS II Bydgoszcz

15.10.17 (niedziela) 14.00 - Brodnica

zbiórka - 13.00 - hala OSiR

zawodnicy powołani:

Jakub Gerka, Igor Gardzielewski, Mikołaj Białkowski, Jakub Piecyk, Kamil Dędza, Miłosz Jakubowski, Krystian Szypczyński, Bogusz Wiśniewski, Jacek Goździkowski, Dominik Lewandowski, Kacper Neumann, Kamil Baron, Michal Melerski, Mateusz Zielecki, Patryk Drzymalski

2004

4. liga C1 trampkarz

10. kolejka Zryw Książki - UKS GOL Brodnica

15.10.17 (niedziela) ??? - Książki, ul. Szkolna 6

zbiórka - ??? - stacja Statoil

zawodnicy powołani:

Maciej Aniszewski, Wiktor Góralski, Patryk Pizoń, Jakub Lewandowski, Szymon Łapkiewicz, Miłosz Tamiła, Juliusz Kowalski, Bartosz Orłowski, Szymon Gozlinski, Paweł Tomaszewski, Mikołaj Szymborski, Remigiusz Kupferschmidt, Kornel Brzeziński, Dawid Baron, Jakub Kruziński, Mateusz Kaczyński, Oliwier Hejmanowski

2005

3. liga D1 młodzik

10. kolejka UKS GOL Brodnica - Radzynianka Radzyń Chełmiński

15.10.17 (niedziela) 11.30 - Brodnica

zbiórka - 10.45 - hala OSiR

zawodnicy powołani:

Mateusz Grzelak, Bartosz Siekliński, Roman Rozwadowski, Jakub Otremba, Mikołaj Cellmer, Adam Kotuła, Adrian Tomaszewski, Hubert Janowski, Kacper Michalski, Kacper Koprowski, Paweł Hiszpański, Kamil Stefański, Weronika Grochowska, Nikodem Boruszkowski, Tymoteusz Piotrowski, Wiktor Mrozik, Karol Makowski

2006

1. liga D2 młodzik

9. kolejka UKS GOL Brodnica - Wisełka Bydgoszcz

15.10.17 (niedziela) 10.00 - Brodnica

zbiórka - 9.15 - hala OSiR

zawodnicy powołani:

Kacper Gutowski, Igor Kiełkowski, Aleksander Załęski, Jakub Zalewski, Bartosz Dembek, Bartosz Tylicki, Kacper Lewandowski, Miłosz Dąbrowski, Oskar Wysocki, Oskar Buńka, Kacper Buńka, Adam Pawłowski, Mateusz Wolski, Maciej Rysz

2007 biali

5. turniej orlik grupa 2 gospodarz: UKS GOL Brodnica

UKS GOL Brodnica, JSS II Toruń, Gwiazda II Toruń, Pomorzanin II Toruń

15.10.17 (niedziela) 10.00 - Brodnica

zbiórka - 9.15 - orlik SP4

zawodnicy powołani:

Hubert Rinkel, Oskar Sobieszyński, Bartłomiej Próchniak, Szymon Mielnik, Dominik Dobrowolski, Jakub Zieliński, Konrad Zieliński, Dominik Kamiński, Maciej Ryszawa, Filip Góralski, Igor Wróblewski, Łukasz Filipkowski

2008

5. turniej orlik grupa 3 gospodarz: Olimpia III Grudziądz

UKS GOL Brodnica, Olimpia III Grudziądz, Cyklon II Kończewice, LZS Zbiczno

15.10.17 (niedziela) 12.00 - Grudziądz, ul. Piłsudskiego 14

zbiórka - 10.30 - stacja Statoil

zawodnicy powołani:

Dominik Tylicki, Adam Kwiatkowski, Wojciech Kubećka, Oliwier Czupryński, Patryk Modrak, Jan Górzyński, Jakub Stencel, Jakub Komarowski, Dominik Rysiewski, Amelia Pusz, Michał Kupczyk, Eryk Szulc, Jakub Serowiński, Oliwier Dąbrowski

2009

5. turniej żak grupa 1 gospodarz: Sparta Brodnica

UKS GOL Brodnica, Sparta Brodnica, JSS Toruń, Elana Toruń

14.10.17 (sobota) 10.00 - Brodnica, ul. Nowa 34

zbiórka - 9.15 - orlik SP4

zawodnicy powołani:

Gabriel Stachewicz, Maciej Murawski, Szymon Jasiński, Adam Otremba, Oskar Sitkiewicz, Maksymilian Ambroziak, Fabian Rożek, Alan Rudnicki, Hubert Sobolewski

2010 biali

5. turniej żak grupa 2 gospodarz: Piłkarz Golub-Dobrzyń

UKS GOL Brodnica, Piłkarz Golub-Dobrzyń, Olimpia Grudziądz, Szkółka Piłkarska Chełmno

15.10.17 (niedziela) 10.00 - Golub-Dobrzyń, ul. Sportowa 8

zbiórka - 9.20 - orlik w Golubiu-Dobrzyniu

zawodnicy powołani:

Jakub Klonowski, Dominik Badaczewski, Adam Rogoziński, Nikodem Meler, Leon Krajewski, Karol Kupczyk, Miłosz Myśliński, Bartosz Żmijewski, Michał Pawlak, Piotr Czerwonka, Piotr Laskowski

2010 zieloni

5. turniej żak grupa 3 gospodarz: Piłkarz II Golub-Dobrzyń

UKS GOL Brodnica, Piłkarz II Golub-Dobrzyń, Gwiazda IV Toruń

14.10.17 (sobota) 11.00 - Golub-Dobrzyń, ul. Sportowa 8

zbiórka - 10.30 - orlik w Golubiu-Dobrzyniu

zawodnicy powołani:

Wiktor Borowiak, Olaf Karwowski, Franciszek Milewski, Igor Obrębski, Sebastian Prus, Filip Antczak, Ksawery Pesta, Gabriela Pusz, Bartosz Kamiński, Igor Bednarczyk, Michał Jankowski


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [89]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

NEO-SYSTEM

 

Najbliższe spotkanie

Gopło KruszwicaUKS GOL 2003 Brodnica
Gopło Kruszwica   UKS GOL 2003 Brodnica
2017-10-22, 10:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 10
Gopło Kruszwica - UKS GOL 2003 Brodnica
Budowlany KS Bydgoszcz - Zawisza Bydgoszcz
Orzeł Służewo - UKS Lipno
CWZS II Bydgoszcz - TKP Elana II Toruń

Ostatnie spotkanie

UKS GOL 2003 BrodnicaCWZS II Bydgoszcz
UKS GOL 2003 Brodnica 1:1 CWZS II Bydgoszcz
2017-10-15, 14:00:00
    relacja »

Wyniki

Ostatnia kolejka 9
UKS Lipno 10:0 Gopło Kruszwica
TKP Elana II Toruń 2:1 Budowlany KS Bydgoszcz
UKS GOL 2003 Brodnica 1:1 CWZS II Bydgoszcz
Zawisza Bydgoszcz 1:1 Orzeł Służewo