UKS GOL Brodnica - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Najnowsza galeria

Finały Deichmanna, Toruń 13.06.15 cz.2
Ładowanie...

Losowa galeria

XII Turniej Żaków, Brodnica 09.06.13
Ładowanie...

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 760, wczoraj: 414
ogółem: 1 630 909

statystyki szczegółowe

Aktualności

Granie w weekend!!!

  • autor: uksgolbrodnica, 2017-12-07 22:10

Dziewczyny

Cuiavia Cup, organizator: Viking Aleksandrów Kujawski

09.12.17 (sobota) - Aleksandrów Kujawski, ul. Salezjańska

zbiórka - 8.00 - SP4

zawodniczki powołane:

Malwina Olwert, Martyna Jakubowska, Zuzanna Bielicka, Klaudia Piontkowska, Amelia Tambowcew, Aleksandra Klonowska, Weronika Górkowska, Martyna Szczęśniak

grupa A: KA 4 Respect I Kołaczkowice, UKS Tęcza II Bydgoszcz, UKS Szóstka Inowrocław, UKS GOL Brodnica, Viking Aleksandrów Kujawski

grupa B: KA 4 Respect II Krobia, AP FemGol Lubin, UKS Tęcza I Bydgoszcz, Orkan Zławieś Wielka, Viking II Aleksandrów Kujawski

2008

Gedania Errea Cup, organizator: Gedania Gdańsk

10.12.17 (niedziela) - Gdańsk, ul. Hallera 201

zbiórka - 6.30 - stacja Circle K

zawodnicy powołani:

Dominik Tylicki, Jakub Komarowski, Wojciech Kubećka, Oliwier Czupryński, Dominik Rysiewski, Patryk Modrak, Jakub Stencel, Jan Gorzyński, Jakub Serowiński

grupa A: Gedania Gdańsk, GKS Kowale, AS Pomorze, Arka Gdynia B, Błękitni Wejherowo, Gwiazda Bydgoszcz, Akademia Reissa

grupa B: AP Banino, Escola Futbolu, Bałtyk Gdynia, Jedynka Reda, U2 Bytów, UKS GOL Brodnica, Pogoń Szczecin

2010 Biali

Wiśnia Beniaminek Cup, organizator: Beniaminek 03 Starogard Gdański

09.12.17 (niedziela) - Starogard Gdański, ul. Hallera 19A

zbiórka - 8.00 - hala AGRO w Starogardzie Gdańskim

zawodnicy powołani:

Adam Rogoziński, Michał Pawlak, Jakub Klonowski, Nikodem Meler, Karol Kupczyk, Dominik Badaczewski, Miłosz Myśliński, Leon Krajewski, Piotr Czerwonka, Franciszek Guentzel

grupa A: Beniaminek 03 Starogard Gdański, AP Piekarczyk I Elbląg, Marko Gol Gdańsk, Mały Jeziorak Iława Biali, Santana Wielki Klincz

grupa B: Beniaminek 03 Skórcz, GKS Kowale, AP Piekarczyk II Elbląg, Mały Jeziorak Iława Niebiescy, UKS GOL Brodnica

...


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [68]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

NEO-SYSTEM

 

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 15

Tabela ligowa

Ostatnie spotkanie

Budowlany KS BydgoszczUKS GOL 2003 Brodnica
Budowlany KS Bydgoszcz 4:2 UKS GOL 2003 Brodnica
2017-11-19, 12:00:00
    relacja »

Wyniki

Ostatnia kolejka 14
Orzeł Służewo 3:0 Gopło Kruszwica
Zawisza Bydgoszcz 0:2 CWZS II Bydgoszcz
UKS Lipno 6:1 TKP Elana II Toruń
Budowlany KS Bydgoszcz 4:2 UKS GOL 2003 Brodnica