UKS GOL Brodnica - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Najnowsza galeria

Finały Deichmanna, Toruń 13.06.15 cz.2
Ładowanie...

Losowa galeria

8. turniej 2006 - Brodnica 18.05.14
Ładowanie...

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 1420, wczoraj: 1255
ogółem: 1 863 226

statystyki szczegółowe

Aktualności

2009: Zagraliśmy w "Naki Cup" w Olsztynie!!!

  • autor: uksgolbrodnica, 2018-04-15 22:18

5 goli...

Chłopcy z rocznika 2009 zagrali w turnieju "Naki Cup" w Olsztynie. W gronie 14 ekip nasz zespół uplasował się na miejscach 5-8. Sześć punktów zdobytych w fazie grupowej pozwoliło zagrać młodym brodniczanom w ćwierćfinale, w którym ulegli gospodarzom turnieju 0:3. Najlepszym Zawodnikiem Drużyny wybrano Adama Otrembę.

Podziękowania dla rodziców za pomoc w organizacji wyjazdu na turniej.

UKS GOL Brodnica:

Gabriel Stachewicz, Szymon Jasiński, Maciej Murawski, Hubert Sobolewski, Fabian Rożek, Alan Rudnicki, Adam Otremba, Maksymilian Ambroziak

grupa B:

UKS GOL Brodnica - Wigry Suwałki 1:3 (Rudnicki)
UKS GOL Brodnica - Naki II Olsztyn 3:0 (Sobolewski, Rożek, Murawski)
UKS GOL Brodnica - Escola Futbolu Pruszcz Gdański 0:2
UKS GOL Brodnica - MŁKS Łomża 0:0
UKS GOL Brodnica - FC Vityaz 1:1 (Jasiński)
UKS GOL Brodnica - Mazuria Giżycko 0:0

1/4 finału

UKS GOL Brodnica - Naki I Olsztyn 0:3

Kolejność końcowa:

1. Delta Warszawa
2. Mazuria Giżycko
3. Naki I Olsztyn
4. Escola Futbolu Pruszcz Gdański
5-8. UKS GOL Brodnica, Olimpia Grudziądz, Vęgoria Węgorzewo, Wigry Suwałki
9. Rona Ełk
10. FC Vityaz (Rosja)
11. GKS Kowale
12. MŁKS Łomża
13. Naki II Olsztyn
14. FC Football Factory (Rosja)


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [127]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

NEO-SYSTEM

 

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 11

Tabela ligowa

Ostatnie spotkanie

UKS GOL Brodnica 2002/2003Chełminianka Chełmno
UKS GOL Brodnica 2002/2003 0:4 Chełminianka Chełmno
2018-11-18, 14:00:00
    relacja »
mecz barażowy

Wyniki

Ostatnia kolejka 10
Stal Grudziądz 2:1 LZS Świedziebnia
Węgrowianka Węgrowo 2:10 Sokół Radomin
UKS Płużnica 2:10 UKS GOL Brodnica 2002/2003