UKS GOL Brodnica - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Najnowsza galeria

Finały Deichmanna, Toruń 13.06.15 cz.2
Ładowanie...

Losowa galeria

3. weekend - Deichmann 11.05.14
Ładowanie...

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 653, wczoraj: 562
ogółem: 1 779 788

statystyki szczegółowe

Aktualności

Deichmann Minimistrzostwa: Początek zmagań w Grudziądzu!!!

  • autor: uksgolbrodnica, 2018-04-16 20:07

68 goli...

Argentyna U11:

Oskar Sobieszyński, Bartłomiej Próchniak, Szymon Mielnik, Jakub Zieliński, Konrad Zieliński, Dominik Dobrowolski, Łukasz Filipkowski, Patryk Modrak

Argentyna - Holandia 19:1 (Filipkowski 6x, Dobrowolski 4x, Mielnik 4x, Modrak 2x, Próchniak, J. Zieliński, K. Zieliński)
Argentyna - Hiszpania 27:0 (Dobrowolski 8x, Sobieszyński 6x, K. Zieliński 5x, Modrak 4x, Filipkowski 2x, J. Zieliński, Próchniak)
Argentyna - Niemcy 15:0 (Filipkowski 5x, Dobrowolski 4x, K. Zieliński 2x, Modrak 2x, Mielnik 2x)

Nigeria U9:

Piotr Laskowski, Michał Pawlak, Mateusz Bobala, Piotr Czerwonka, Oskar Jułkowski, Franciszek Guentzel, Bartosz Żmijewski

Nigeria - Hiszpania 1:14 (Pawlak)
Nigeria - Portugalia 0:7
Nigeria - Urugwaj 1:4 (Pawlak)

Urugwaj U9:

Jakub Klonowski, Nikodem Meler, Adam Rogoziński, Dominik Badaczewski, Leon Krajewski, Miłosz Myśliński, Karol Kupczyk

Urugwaj - Portugalia 2:0 (Krajewski, Kupczyk)
Urugwaj - Hiszpania 0:6
Urugwaj - Nigeria 4:1 (Badaczewski 2x, Krajewski, Kupczyk)
 


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [112]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

NEO-SYSTEM

 

Najbliższe spotkanie

Węgrowianka WęgrowoUKS GOL Brodnica 2002/2003
Węgrowianka Węgrowo   UKS GOL Brodnica 2002/2003
2018-09-23, 14:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 4
Węgrowianka Węgrowo - UKS GOL Brodnica 2002/2003
Stal Grudziądz - Sokół Radomin
UKS Płużnica - LZS Świedziebnia

Tabela ligowa

Ostatnie spotkanie

LZS ŚwiedziebniaUKS GOL Brodnica 2002/2003
LZS Świedziebnia 1:4 UKS GOL Brodnica 2002/2003
2018-09-16, 11:00:00
    relacja »

Wyniki

Ostatnia kolejka 3
Sokół Radomin 3:5 UKS Płużnica
Stal Grudziądz 5:0 Węgrowianka Węgrowo
LZS Świedziebnia 1:4 UKS GOL Brodnica 2002/2003